BGprogrami - Хардуер | Софтуер | Игри
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BGprogrami - Хардуер | Софтуер | Игри

Download free programs, play flash games, теглете програми, играйте безплатни игри
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Няма звук при клиповете в интернет

Go down 
+7
ludaka
dido
unexpected__
rnb
Admin
kircho
mavpa
11 posters
Иди на страница : Previous  1, 2

Имали ли сте подобен проблем
Да
Няма звук при клиповете в интернет - Page 2 Vote_lcap64%Няма звук при клиповете в интернет - Page 2 Vote_rcap
 64% [ 7 ]
Не
Няма звук при клиповете в интернет - Page 2 Vote_lcap36%Няма звук при клиповете в интернет - Page 2 Vote_rcap
 36% [ 4 ]
Общо гласове : 11
 

АвторСъобщение
d0n7s70pm3
Нов Потребител
Нов Потребител



Брой мнения : 1
Registration date : 16.10.2010

Няма звук при клиповете в интернет - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Няма звук при клиповете в интернет   Няма звук при клиповете в интернет - Page 2 Icon_minitimeСъб Окт 16, 2010 2:24 pm

Здравеите Имам същият проблем но мисля да ви оставя мн дълбоко замислени Wink

Знчи проблема е следният : Имам звук на компа при слушане на музика и гледане на филми но в саитовете нямам никакав звук пробвал сам почти всичко което е писано из нета И не става А наи забавното е че съм си преинсталирвак компа с 3-4 различни Уиндолса и пак не се оправя
Върнете се в началото Go down
teodoraa
Нов Потребител
Нов Потребител



Брой мнения : 2
Registration date : 15.12.2010

Няма звук при клиповете в интернет - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Няма звук при клиповете в интернет   Няма звук при клиповете в интернет - Page 2 Icon_minitimeСря Дек 15, 2010 2:48 pm

аз имам също един такъв подобен проблем значи пробвах това с Start/Run ... и така нататък като дадох на testsound нищо не се оправи какво ли не четах в интернетт но нищо не помага нито мога да гледам клипове нито нищо или пък да гледам телевизия онлайн ! моля Ви помогнете! Neutral [b]
Върнете се в началото Go down
 
Няма звук при клиповете в интернет
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
BGprogrami - Хардуер | Софтуер | Игри :: Други Менюта Към Форума :: Без тема | Off Topic-
Идете на: